Kosárlabda NB-II - Gyulán nyert a Sunshine NYIKSE

Kosárlabda NB-II - Gyulán nyert a Sunshine NYIKSE

 A 2018/19 szezonban a Sunshine NYIKSE junior kosárlabda csapata jól kezdett és a regionális bajnokság alsó házából csoportelsőként jutott tovább. Februárban már a felsőházban folytatta a bajnokságot, ahol az első körben a Salgótarján együttese ellen dupla meccset játszottak a hétvégén. Sajnos a betegségek miatti hiányos keret következtében nem sikerült megszerezni a győzelmet, annak ellenére sem, hogy a második mérkőzésen három negyeden keresztül vezettek a nyíregyháziak.  

Az NBII-es csapat a hétvégén Gyulán játszott. A sereghajtó ellen szinte csak a fiatalok játszottak. Közülük Dagy Dániel és Tisza Bálint emelkedett ki, Brane Savic és Befahy Gauthier is pihentek. A jövő héten a középmezőny egyik erős csapatával, a Békéscsabával kezdi meg idegenben a bajnokság második körét a NYIKSE.

Gyulai KK - Sunshine NYIKSE 53 - 104 (18-31; 15-29; 10-25; 10-17)

Földesi N. 12
Tisza B. 16/9
Zajácz K. 8
Asztalos I. 20
Sipos T. 3/3
Nyíri P. 6
Nagy D. 20
Nádasi N. 5/3
Szabó B. 2
Gacsályi P. 9