Könyvtárrajongók figyelem! – Hamarosan modern köntösben vár a Vécsey Utcai Fiókkönyvtár

A leglátványosabb a Vécsey Utcai Fiókkönyvtár felújítása lesz. 2018. június 7-től a könyvtár előreláthatólag augusztus végéig zárva tart.

A munkálatok már megkezdődtek.

A könyveket és a polcokat már elszállítattuk és megkezdődött a felújítás, melynek következtében az egész épület az élethosszig tartó tanulást fogja támogatni, immár 21. századi körülmények között. Az átalakítások egy egybefüggő, variálható, különböző oktatási formákat lehetővé tevő teret, valamint akadálymentesített épületet eredményeznek, s a nyílászáróktól a bútorokig mindent kicserélnek.

A felújítás idején az olvasóknak nélkülözniük kell a fiókkönyvtár szolgáltatásait, addig a Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtár központi könyvtára áll az olvasók rendelkezésére  utána viszont kétszeres forgalomra számítanak!