Komoly összeggel támogatják a KKV-k energiahatékonyság növelését

Támogatást keres energiahatékonyságának javításához? A következő két évben az EENergy projekt 9 millió euró összköltséggel támogatja a KKV-kat, hogy energiahatékonyságukat legalább 5%-kal javítsák, csökkentve ezzel általános energiaköltségeiket.

A vállalkozások legfeljebb 10.000 euró támogatásban részesülhetnek 100%-os finanszírozással. Az Enterprise Europe Network hálózat fenntarthatósági szolgáltatásaival együttműködő EENergy projekt nyitott minden olyan vállalkozás számára, mely legalább egy lezárt üzleti évvel rendelkezik és az EU egységes piacán működik és ott rendelkezik székhellyel. A támogatható tevékenységek

Beszerzés: berendezések és technológiák, melyek csökkentik az energiafelhasználást

Tanácsadás: fejlesztések, autidok végrehajtásával kapcsolatos konzultáció

Képzés: munkavállalók képzése, továbbképzése az energiahatékonyság területén

Egy pályázatban akár többféle címre is igényelhető támogatás a maximális összeg erejéig.

A teljes pályázati felhívást itt olvashatja:

EENergy regisztráció és felhívás

Forduljon bizalommal a területileg illetékes EEN iroda tanácsadóihoz.

EEN hálózat Magyarországon