Kiss Norbert az év autóversenyzője Magyarországon az egyik szaklap listája alapján

Kiss Norbert az év autóversenyzője Magyarországon az egyik szaklap listája alapján

Kiss Norbertet választotta az Autósport és Formula Magazin 2020-ban az év autóversenyzőjének Magyarországon. A kétszeres Európa-bajnok kamionversenyző az idén a sorozatban először induló Révész Truck Racing Team színeiben állt rajthoz az EB sorozatban, mely a tavaszi járványhelyzet miatt később kezdődött.

A nyíregyházi csapat versenygépével aztán a megrendezett hét futamból négyet megnyert, vezette a bajnokságot, amikor a járvány miatt előbb két versenyhétvége maradt el, majd jelezték, hogy idén nem hirdetnek bajnokot.

 

Kiss Norbert 2015 óta minden évben az első 10-ben zárt a szavazáson, de most először lett az év legjobbja.