Kis panda fotózásra fel! – Irány a Nyíregyházi Állatpark, 14 hetesek lettek az ikrek!

Kis panda fotózásra fel! – Irány a Nyíregyházi Állatpark, 14 hetesek lettek az ikrek!
Fotó: Nyíregyházi Állatpark

Szívmelengető fotót osztott meg a Nyíregyházi Állatpark hivatalos közösségi oldalán, melyben egyben fotózásra is buzdítja a látogatókat.

Ahogy azt korábban hírül adtuk, ismét vöröspanda ikrek születtek a Nyíregyházi Állatparkban. A csöppségek azonnal belopták magukat a látogatók szívébe, azonban eddig még nem mutatták meg sokszor magukat a nagyközönségnek. 

14 hetesek lettek a kis panda ikreink, így egyre gyakrabban hagyják el a biztonságot nyújtó odúk valamelyikét kifutójukban. Gyere, s fotózd le őket, majd posztold a róluk készült fotót a felhívás alá! A legjobb nálunk készült fotókat pedig állatparki belépőjeggyel jutalmazzuk! 

– osztotta meg a felhívást a park hivatalos közösségi oldalán. Egyszóval irány a Nyíregyházi Állatpark, kis panda fotózásra fel!