Kikapott Budapesten a Hübner Nyíregyháza BS a férfi kosárlabda NB-I/B-ben

Kikapott Budapesten a Hübner Nyíregyháza BS a férfi kosárlabda NB-I/B-ben

A TF Budapest vendége volt a férfi kosárlabda NB-I/B-ben a Hübner Nyíregyháza BS. A nyírségiek listavezetőként érkeztek a fővárosba, így ők számítottak a találkozó esélyesének. A házigazda viszont meglepte a Cápákat az első félidőben, főleg a második negyedben építettek ki komolyabb előnyt. A mieinknél csak Hobbs, Bus és Tóth volt ponterős, ezt pedig nem birta el a csapat. Bár a nagyszünet után faragott hátrányából a Nyíregyháza, végül vereséget szenvedett. 

TF Budapest - Hübner Nyíregyháza BS 94-86 (23-21, 25-14, 20-20, 26-31)

Hübner Nyíregyháza BS: Bus 18, Tóth 26, Hobbs 30, Dancsecs 4, Bazsó 2

Csere: Szobi 2, Sitku 2, Czinger 2, Mokánszki 

vezetőedző: Siska János