Kezdődik a foci EB - Szatke Zoltán szerint a franciák nyerik a kontinenstornát

Kezdődik a foci EB - Szatke Zoltán szerint a franciák nyerik a kontinenstornát

Ma megkezdődik a labdarúgó Európa-bajnokság, melynek egyik társházigazdája Budapest. A magyar válogatott Portugália, Németország és Franciaország ellen játszik. A helyszínen a tervek szerint sok nyíregyházi drukker is lesz.

Itthonról szurkol viszont a válogatottnak Szatke Zoltán. A Nyíregyháza Spartacus asszisztensedzője bízik a nemzeti csapatban. 

- Nagyon szorítok a fiúknak, remélem hasonló bravúrokat érnek majd el, mint a legutóbbi EB-n. A közönség biztos, hogy fantasztikus hangulatot teremt majd, ez sokat segíthet a játékosoknak. Mivel a Szparinál hétfőn kezdődik a felkészülés, így csak tévén keresztül láthatom a meccseket. Nehéz megjósolni a végeredményt, több jó csapat is van, a belgák, az angolok, a németek és a franciák is esélyesek a végső győzelemre. Ha tippelnem kellene, akkor szerintem a franciák nyerik az Európa-bajnokságot - mondta Szatke Zoltán.