Kettőből kettő - Második bajnokiját is megnyerte a férfi kosárcsapat

Két győzelemmel rajtoló csapat találkozott a férfi kosárlabda NB-I/B nyíregyházi mérkőzésén. A Hübner Nyíregyháza BS a PVSK-t fogadta, és a vendégek kezdtek jobban. A mieinknél sok volt ekkor a hiba, és tíz ponttal is vezettek a találkozó első negyedében a pécsiek. A második felvonásban viszont 20-24-nél már csak négy pont volt a hátrány, de a játékrész felére ismét nőtt a távolság. A hajrá viszont megint a Cápáké volt, így a nagyszünetben már vezettek a mieink. A harmadik negyed aztán izgalmasan alakult. Hol a Nyíregyháza, hol a PVSK állt jobban. Az utolsó két perc ezúttal is remekül sikerült a hazaiaknak, így a záró felvonás előtt a Cápák vezettek, több mint 10 ponttal! Ubilla és Bíró külön párharcot vívott, előbbi 30, utóbbi 27 pontnál tartott ekkor. Az utolsó negyed aztán már nagy nyíregyházi fölényt hozott, és csak a különbség volt kérdéses. A mieink második meccsükön második győzelmüket aratták a bajnokságban! 

Hübner Nyíregyháza BS – PVSK 82-63 (14-22, 28-17, 26-17, 14-7)

Nyíregyháza: Vaskó 9, Ubilla 30, Mohácsi 14, Tóth G. 15, Szobi 8
Csere: Kuttor, Czinger 6, Csikós, Hengsperger, Demeter

Vezetőedző: Siska János