Kétszeres Európa-bajnok pilótával indul a kamion EB-n a Révész TRT

Kétszeres Európa-bajnok pilótával indul a kamion EB-n a Révész TRT

Újabb sportág kapcsolódik mostantól a nyíregyházi Révész Cégcsoport életéhez. Megalakult a Révész Truck Racing Team, a csapat pedig 2020-ban már részt vesz a kamion Európa-bajnoki sorozatban. Nem kisebb pilóta vezeti majd a magyar csapat kamionját, mint Kiss Norbert kétszeres Európa-bajnok. 

Norbi úgy döntött, hogy a számára korábban gyümölcsöző MAN-es kapcsolathoz tér vissza, és már javában folyik a kamion fejlesztése, hűséges mérnökével, Bakó Csabával (és a megszokott szerelői gárdájával) készítik fel a versenygépet..

Céljuk kezdetektől fogva a dobogós helyezések, és természetesen az, hogy Norbi megküzdhessen a harmadik Európa-bajnoki címéért. Októberben a tervek szerint a Hungaroringen is szurkolhatunk nekik.