Két első és egy másodosztályú csapat lesz a Szpari ellenfele a felkészülés során

Január 12-től edzőtáborozik Törökországban a Nyíregyháza Spartacus, és több felkészülési mérkőzést is játszik a csapat. Az elmúltban napokban folyamatosan tárgyaltak leendő ellenfelekkel a mieink, és sikerült megállapodni a kazah első ligában szereplő Atyrau FK együttesével. A 2009-es kazah kupagyőztes az Európa-ligában is indult, 11 éve épp a győriekkel találkoztak.

Szintén a Szpari ellenfele lesz az orosz másodosztályban játszó SKA Khabarovsk is. Az együttes a 2017-18-as idényben még az élvonalban szerepelt, és jelenleg is több légiósa van, valamint korábban számos válogatott futballozott náluk. 2020-ban már játszott az orosz csapat ellen a Nyíregyháza, akkor 0-0 lett a végeredmény. Felkészülési találkozót játszhat a Spartacus a koszovói első osztályú FC Ballkani ellen is. Albán, nigériai, kameruni és montenegrói légiósaik is vannak, jelenleg a harmadik helyen állnak hazájuk bajnokságában.