Keddtől lehet jelentkezni házhoz menő lomtalanításra!

Már harmadik éve az Észak-Alföldi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. a lomtalanítást kizárólag „házhoz menő lomtalanítás” keretében végzi el Nyíregyházán is. Az erre történő bejelentkezés ezúttal február elsején indul és egészen március 31-ig tart.

 

Már három éve, hogy a tavaszi nagy lomtalanítás alkalmával nincsenek hulladékhegyek az ingatlanok előtt, hiszen az Észak-Alföldi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. most már csakis előre egyeztetett időpontban szállítja el – 2 köbméterig térítésmentesen – a háztartási lomokat. Fontos tudni azonban, hogy az ingatlanhasználók ezúttal is csak a közszolgáltatóval előre egyeztetett időpontban, évente egy alkalommal, a felkínált időpontokból választva vehetik igénybe azt.

 

Lomtalanítási időpont foglalására az alábbi elérhetőségek egyikén van lehetőség: