Kedden újra Bajnokok Ligája röplabda meccs Nyíregyházán!
Fotó: Trifonov Éva

A Bajnokok Ligája csoportkörének zárásaként a Fatum Nyíregyháza a szerb ZOK Ub csapatát fogadja. Németh Szabolcs vezetőedző bízik abban, hogy sikerül szépen zárni a nemzetközi szereplést. 

- Győzni akarunk, és szépen befejezni a Bajnokok Ligája csoportkörét. Szeretnénk ebből a találkozóból erőt meríteni, biztos vagyok abban, hogy ez nagy lendületet adna nekünk a szezon hátralévő részében. A szerb gárda hasonló játékerőt képvisel, van esélyünk, de ehhez a maximumot kell nyújtani. Látom a játékosokon az elszántságot, sok munkát fektettünk az idei idénybe, ennek ki kell jönnie – mondta Németh Szabolcs vezetőedző.

A ZOK Ub hétfőn délután különgéppel érkezik Debrecenbe, onnan pedig autóbusszal jönnek Nyíregyházára. A keddi BL meccs 18 órakor kezdődik a Continental Arénában. Jegyek 15 órától vásárolhatók a helyszínen, a bérletek pedig érvényesek.