Katasztrófavédelmi gyakorlat a Sóstói úton

Katasztrófavédelmi gyakorlat a Sóstói úton

Helyi járatok terelőútja

Kossuth utca (Erdő sor)–Ferenc körút–Korányi Frigyes utca–Garibaldi utca–Sóstói út (mindkét irányban).

Az autóbuszok a Sóstói úton a Stadion u. és a Városi Stadion megnevezésű megállóhelyeket nem érintik, a terelőúton lévő megállóhelyeken állnak meg. A csomópont lezárásának ideje alatt ideiglenes megállóhely létesül a Garibaldi utca Sóstói út felőli végén mindkét irányban.

Helyközi járatok terelőútja

A helyközi járatok terelőútja megegyezik a helyi járatok terelőútjával. A helyközi autóbuszok a Stadion u. megállóhelyet nem érintik, helyette a Ferenc körút Sóstói út felőli részén lévő, a 12-es helyi járatok részére kijelölt megállóhelyén állnak meg. A terelés ideje alatt a helyközi autóbuszok a terelőúton a Sóstói úti kórház és a Ferenc körút között nem állnak meg.

Az út lezárásának megszüntetése után a helyi és a helyközi járatok az eredeti útvonalakon fognak közlekedni.