Kamaszbarát lett a nyíregyházi önkormányzat
Kamaszbarát lett a nyíregyházi önkormányzat

A „Kamaszbarát Önkormányzat” címet a „Javíts egy jegyet!” című pályázathoz kapcsolódóan lehet elnyerni, amelynek lényege, hogy a pályázat kiírója minden hazai önkormányzatnak felajánlja a csatlakozás lehetőségét. 

A pályázó önkormányzatoknak nincs más feladata, mint megkeresni a saját „Településük Legszorgalmasabb Osztályát”. A nyertes osztály számára felajánlják a VII. Kamaszfesztivál részvételi díját, szállás és/vagy étkezési költségeit. Nyíregyháza a tizenhetedikként csatlakozott a pályázathoz. A legszorgalmasabb osztály pedig a  Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Technikum és Kollégium 10. b osztálya lett, akik 0,19-os javítást teljesítettek – tájékoztatta szerkesztőségünket dr. Ulrich Attila alpolgármester.