Kabán a birkózók - évzáró versenyen a Nyírsport SE fiataljai

Kabán a birkózók - évzáró versenyen a Nyírsport SE fiataljai

Az év utolsó hazai versenyén vettek részt városunk utánpótlás birkózói Kabán, a XI. Antal Imre szabadfogású birkózó emlék versenyen. A Heves-Borsod-Szabolcs-Hajdú egyesületeinek találkozóján a Nyírsport SE és az idén először a Nyírsport SE kisvárdai tagozata is indított versenyzőt. A nagy múltú rendezvényen kitettek magukért a fiatal birkózó palánták 13 induló közül 12-en éremmel tértek haza, köztük 3 arany érem. A csapatversenyben a Nyírsport SE a 4.helyen végzett.
Ovis korcsoport:
22 Kg Malik Simon 3.hely (Nyírsport SE)
26 Kg Kiss Lantos 1.hely (Nyírsport SE)
Gyermek I
23 Kg Maros Hanna 1.hely (Nyírsport SE)
29Kg Maros István 2.hely (Nyírsport SE)
32 Kg  Kiss Korvin 2.hely (Nyírsport SE)
42 Kg Oláh Bálint 3.hely (Nyírsport SE)
+46 Kg Pécsi Kevin 1.hely (Nyírsport SE)
Diák II
42 Kg Vágner Patrik 3.hely (Nyírsport SE)
Diák I
54 Kg Oláh Márton 2.hely (Nyírsport SE)
63 Kg Németh Keve 3.hely (Nyírsport SE)
          Ferenczy Örs 3.hely (Nyírsport SE Kisvárda)
          Csabai Marcell 3.hely (Nyírsport SE)