Jótékonysági kezdeményezést indított az ÉAK, a részletekről Petró Árpád mesélt

Jótékonysági kezdeményezést indított az ÉAK, a részletekről Petró Árpád mesélt
Jótékonysági kezdeményezést indított az ÉAK, a részletekről Petró Árpád mesélt

Jótékony kezdeményezéssel segít az iskolakezdésben az Észak-Alföldi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. csapata. Az ÉAK gyűjtőakcióval szeretne hozzájárulni a „fenntartható" iskolakezdéshez, az akció során olyan iskolakezdéssel kapcsolatos használt, de még szép állapotú tárgyakat (iskolatáska, tolltartó, tornazsák, írószerek, felesleges füzetek, mappák) várnak, amelyeket még jó szívvel továbbadhatóak. Hogy honnan jött a kezdeményezés gondolata, és miért tartja fontosnak a fenntartható iskolakezdést a Társaság, arról már Petró mesélt mesélt bővebben a Sziesztában.

Nézzék vissza videónkat itt!