Jó ütemben halad a Színház utcai csapadékcsatorna rekonstrukciója
Fotó: Illusztráció

A kivitelezési munkálatok jelenlegi fázisában, a Színház utca - Szabolcs utca és Bessenyei tér közötti szakaszán - középen, az útpálya tengelyvonalában kezdenek dolgozni, ahol szakaszosan valósul meg a rekonstrukció, ezért az útszakasz átjárhatósága átmenetileg megszűnik.

A június 16-tól bevezetett ideiglenes forgalomkorlátozás szerint:

Szabolcs utca felől a Színház utcára (Móricz Zs. Színház felé) zsákutca táblát helyeznek ki, csak az ingatlan tulajdonosok tudják megközelíteni az utca ezen szakaszát, részükre a kétirányú forgalom biztosított lesz.

Bessenyei tér felől a Színház utca felé megszűnik a behajtani tilos korlátozás, itt is zsákutca tábla lesz kihelyezve. Csak az ingatlan tulajdonosok tudják megközelíteni az utca ezen szakaszát, részükre a kétirányú forgalom biztosított lesz.

A korlátozások várhatóan augusztus 31-ig maradnak érvényben. 

A kivitelező addig is kéri a Színház utcán lakók, oda gépjárművel közlekedők fokozott figyelmét, türelmét és megértését.