Jó ütemben halad a Bujtosi Városliget felújítása, újabb nyíregyházi utak szépülnek
Folyamatosak a munkák a Bujtosi Városligetben.

Jelenleg a burkolatszegélyek, tér és járdaburkolatok szegélyköveinek kialakításán, a gépi tükörkészítésen dolgoznak. Folyamatban van a flórakosár támfal építése és a térburkolat alatti homokos kavics ágyazat készítése is. Várhatóan ezen a héten elkezdődik a mosdó szigetelése és a tetőszerkezet építése. Ezen a helyszínen továbbra is a gyalogosok türelmét és megértését kérjük.

A Legyező, Derkovits, Dugonics utcák felújításának keretében a Legyező utca közepétől a Derkovits utca irányába elkezdődött az út szélesítése és a szegélyépítés.

Derkovits utcán folyik a csapadékcsatorna rekonstrukciója, a járda és kerékpárút szélesítése, valamint padkafolyóka építése.

A Dugonics - Petrikovics utcák kereszteződésében ezen a héten az elektromos kiváltás, árok ásás, kábelfektetés van folyamatban.

A munkálatok ideje alatt az érintett útszakaszokon 30 km/h sebességkorlátozás és előzési tilalom van érvényben. Az érintett utcákban szakaszosan, előre jelzett ütemben sávos terelésre is kell számítaniuk az arra közlekedőknek.  

Kérjük a járókelők és a járművezetők megértését, fokozott figyelmét, s hogy ne megszokásból közlekedjenek.

Az út-, és kerékpárút építési munkálatok aktuális állásáról a későbbiekben is folyamatosan tájékoztatást adunk.

Jelenleg a burkolatszegélyek, tér és járdaburkolatok szegélyköveinek kialakításán, a gépi tükörkészítésen dolgoznak. Folyamatban van a flórakosár támfal építése és a térburkolat alatti homokos kavics ágyazat készítése is. Várhatóan ezen a héten elkezdődik a mosdó szigetelése és a tetőszerkezet építése. Ezen a helyszínen továbbra is a gyalogosok türelmét és megértését kérjük.

A Legyező, Derkovits, Dugonics utcák felújításának keretében a Legyező utca közepétől a Derkovits utca irányába elkezdődött az út szélesítése és a szegélyépítés.

Derkovits utcán folyik a csapadékcsatorna rekonstrukciója, a járda és kerékpárút szélesítése, valamint padkafolyóka építése.

A Dugonics - Petrikovics utcák kereszteződésében ezen a héten az elektromos kiváltás, árok ásás, kábelfektetés van folyamatban.

A munkálatok ideje alatt az érintett útszakaszokon 30 km/h sebességkorlátozás és előzési tilalom van érvényben. Az érintett utcákban szakaszosan, előre jelzett ütemben sávos terelésre is kell számítaniuk az arra közlekedőknek.  

Kérjük a járókelők és a járművezetők megértését, fokozott figyelmét, s hogy ne megszokásból közlekedjenek.

Az út-, és kerékpárút építési munkálatok aktuális állásáról a későbbiekben is folyamatosan tájékoztatást adunk.