Jó ütemben halad a Blaha Lujza sétány felújítása - Hamarosan elkészülhet

Jó ütemben halad a Blaha Lujza sétány felújítása - Hamarosan elkészülhet
Jó ütemben halad a Blaha Lujza sétány felújítása
Jó ütemben halad a Blaha Lujza sétány felújítása - Hamarosan elkészülhet
Jó ütemben halad a Blaha Lujza sétány felújítása - Hamarosan elkészülhet
Jó ütemben halad a Blaha Lujza sétány felújítása - Hamarosan elkészülhet
Jó ütemben halad a Blaha Lujza sétány felújítása - Hamarosan elkészülhet
Jó ütemben halad a Blaha Lujza sétány felújítása - Hamarosan elkészülhet
Jó ütemben halad a Blaha Lujza sétány felújítása - Hamarosan elkészülhet
Jó ütemben halad a Blaha Lujza sétány felújítása - Hamarosan elkészülhet
Jó ütemben halad a Blaha Lujza sétány felújítása - Hamarosan elkészülhet
Jó ütemben halad a Blaha Lujza sétány felújítása - Hamarosan elkészülhet
Jó ütemben halad a Blaha Lujza sétány felújítása - Hamarosan elkészülhet
Jó ütemben halad a Blaha Lujza sétány felújítása - Hamarosan elkészülhet

Blaha Lujza sétány felújítási munkálatainál jelenleg a közműaknák szintbeemelése és a kerékpárút Kemecsei út felé eső részének szélesítése folyik. A forgalom 30 km/h sebességkorlátozás mellett haladhat, az útszakaszon várakozni és megállni tilos. Július 11-12-én (csütörtök-péntek) aszfaltozási munkákat végeznek a Sóstói út irányából. Az útszakaszra csütörtök reggel 9 órától várhatóan péntek délután 13 óráig gépjárművel behajtani nem lehet, csak gyalogosan lehet közlekedni. Az arra közlekedőket mindkét napon a Sóstói út és a Blaha Lujza sétány kereszteződésénél a kivitelező által biztosított személy tájékoztatja és tereli el. Amennyiben az aszfalt hűlése azt lehetővé teszi, a kivitelező biztosíthatja a játszótérnél lévő parkolóig történő behajtást.

Kapcsolódó galéria

Blaha Lujza sétány felújítása