Jeszi Emléktorna - Idén is tenisszel emlékeztek a sportemberre

Jeszi Emléktorna - Idén is tenisszel emlékeztek a sportemberre

Hétvégén rendezték a VI. Jeszenszki István tenisz emlékversenyt.Természetesen az emlékezésen volt a hangsúly, de küzdelmes, és színvonalas mérkőzéseket játszottak a résztvevők.15 férfi páros és 6 vegyes páros lépett salakra. Az időjárás megtréfálta a szervezőket és a játékosokat, de sikerült minden mérkőzést lejátszani. Jókedvű sztorizgatással, és az elmaradhatatlan lecsó főzéssel emlékeztek egykori sporttársak, barátok Jeszire. 
A rendezvény szervezését a Gloster és Landauer kft is segítette, a tervek szerint pedig jövőre is folytatódik az emléktorna. 

 
VI. Jeszenszki István emlékverseny eredménye

Férfi páros:
1. hely: Hliva Sándor-Pokoraczki Péter
2. hely: Balogh János-Helli István
3. hely: dr. Nagy István- dr. Magyari Ákos

Vegyes páros:
1. hely: Tamás Gabriella- Juhász Zsolt
2. hely: Kopcsa-Szslontai Eszter- Szalóki Péter
3. hely: Baloghné Székely Andrea- Balogh Bálint