Jégkorong meccsek Nyíregyházától Békéscsabáig - nagyüzem volt a hokisoknál

Jégkorong meccsek Nyíregyházától Békéscsabáig - nagyüzem volt a hokisoknál

 Kazincbarcikán játszott a hétvégén a Nyíregyházi Sportcentrum U10-es jégkorong együttese. Az ötcsapatos tornán a Nyíregyházi Sportcentrumon kívül, a hazaiak - a Kazincbarcikai Ördögök - a DVTK Jegesmedvék C1 és C2-es csapata és a Zempléni Hiúzok (Sátoraljaújhely) mérték össze tudásukat. A nyíregyháziak két meccset megnyertek, egyszer pedig döntetlen lett a végeredmény, és csak egy vereséget szenvedtek.

A csapat tagjai:Zsoldos Bende, Fügedi Attila, Baka Zsombor, Kutasi Botond, Molnár Bence, Dankó Barnabás, Borbás Bence, Szőke Szamira, Andrási Csaba, Bereczky Ádám, Ujlaky Luca, Balázs Bence

Edző: Szabó Dániel

Nyíregyházán az U8-as csapat lépett jégre egy tornán, mely remekül szolgálta a felkészülésüket.

A csapat tagjai: Bereczky Lili, Csapó-Harsányi Ákos, Fügedi László, Kovács Hunor, Kutasi Botond, Racskó Levente, Teschmayer Ákos, Veres Norbert, Zsukk Dávid, Vasvári Milán.

Edzők: Modla Viktória, Vincze Dávid

Az U14-es gárda Békéscsabán szerepelt, és az első helyen végzett.

A csapat tagjai: Juhász-Berencsi Soma, Juhász-Berencsi Luca, Dankó Gábor, Greksza Áron, Győri Tamás, Bukovinszki Balázs, Kutasi Szabolcs, Szőke Kiara, Hatházy Ákos, Varró Patrik, Ősz Gergő, Már Balázs

Edző: Dósa Sándor