Ismét nyit a Sóstói Piac
Fotó: archív

2023. június 09. napjától ismét nyit a Sóstói Piac a Blaha Lujza sétány melletti szökőkút környezetében.

Az immár nyolcadik éve megrendezésre kerülő Sóstói Piac hetente öt napon át, szerdától vasárnapig, délután 16 órától napnyugtáig várja az érdeklődőket, a helyi termelők, ipar- és népművészek által kínált portékák széles kínálatával.

A vásársorozaton 3 tematikus értékesítési kör váltja egymást alkalomról alkalomra. A Búza téri piac árusai, az „Aranykapu” Népművészeti Egyesület iparművész- és népművész tagjai, valamint a Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum kataszterének tagjai színesítik a sóstói délutánok hangulatát.

A Sóstói Piac kísérőrendezvényeként a nyíregyháziak, valamint a városunkba érkező turisták egyik kedvenc programsorozatán, a „Zene Sóstón” az idén is élvezhetjük a fellépők előadásait. A rendezvény VII. évada 2023. június 14. és augusztus 23. között, minden héten, szerdán és szombaton 18.30 – 19.30 között szórakoztatja a közönséget.