Ismét lesz Szépkorúak Olimpiája
Harmadik alkalommal rendeznek sportversenyt nyugdíjasoknak.

Hamarosan újra Szépkorúak Nyíregyházi Olimpiája a Városi Stadionban! Ezzel kapcsolatban tartott tájékoztatót Nyíregyháza nyugdíjasklubjai vezetőinek Dóró Erika, Nyíregyháza MJV Önkormányzatának társadalmi kapcsolatokért felelős referense. A megbeszélés a Városi Stadion konferenciatermében zajlott. 
A harmadik alkalommal megtartandó, igen népszerű rendezvényt Nyíregyháza MJV Önkormányzata és a Nyíregyházi Sportcentrum Kft. együttesen bonyolítja le. Az 55 éven felüli „Szépkorúak” Olimpiáján az alábbi sportágakban lehet előzetesen nevezni: teke, kosárlabda büntetődobás, asztalitenisz, atlétika (100 és 400 méteres síkfutás), kislabdadobás, tenisz páros és játékos ügyességi sorverseny.
A verseny ideje: 2016. május 20.
Helyszín: Nyíregyháza, Városi Stadion.
További információk: Bíróné Nádasi Marianna 06-30/955-7337, Dajka László 06-30/700-2158.