Ismét lesz Nyíregyházán Élménypróba!

Új élmények és élményelemek várnak az indulókra az idei VI.Decathlon élménypróbán - hangzott el a Nyíregyházi TV Szieszta című műsorában. 

Több mint 6 új élményakadállyal készülnek a szervezők, mely között lesz egy tizennyolc méter hosszú élményakadály pálya is, ahol akár versenyezhetnek is egymással az indulók.  2022.06. 19-én vasárnap egy igazi csapatépítő és családi élménynapra kerül sor Nyíregyházán az erdei tornapályán.

A nyíregyházi Móricz Zsigmond Színház csapata Gulácsi Tamás vezetésével már elsők között be is nevezett az élménypróbára, hiszen a színművészeknek is nagyon fontos hogy mindig fittek legyenek a színpadon. A meglepetések nemcsak az erdei pályán, hanem a befutócsomagban is jelen lesznek majd! A nevezés már elindult, március végéig kedvezményesen lehet egyénileg, csapattal és családdal nevezni a www.elmenyproba.hu oldalon - tudtuk meg Pokrovenszki Gergelytől, az esemény főszervezőjétől.