Irányított véradás - komoly betegséggel küzd az egyik fiatal válogatott kosaras

Irányított véradás - komoly betegséggel küzd az egyik fiatal válogatott kosaras

A Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft., a Nyíregyházi Élsport  Nonprofit Kft. és a  Magyar Vöröskereszt Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei nyíregyházi szervezete irányított véradást szervez a női kosárlabdázás egyik legnagyobb reménységének, a 19 éves Gereben Lívia részére. Lívia évek óta alapember a bajnokesélyes Szekszárd csapatának és magyar válogatottnak. A 19 éves bedobó óriási küzdő, most azonban az élet egy nagyon nehéz feladat elé állította, hiszen május elején kiderült, hogy a szörnyű, alattomos betegség, a leukémia támadta meg
a szervezetét. 

A véradás időpontja: 2019. május 30.,csütörtök 13.00-16.30

Helyszín: Continental Aréna, Aula
              Nyíregyháza
              Géza u. 8-16.

A véradásra való jelentkezésnél kérjük jelezni, hogy irányított véradásra érkezett, Gereben Lívia részére kíván vért adni.

Az érintett adatai:
Név: Gereben Lívia
Születési hely,idő: Kecskemét, 1999.11.05.
TAJ:116614609
Intézmény: Dél-pesti Centrumkórház - Országos Hematológiai és Infektológiai Intézet
 
A véradáshoz feltétlenül szükséges magunkkal vinni:

személyi igazolvány
TAJ kárgya
lakcímkártya
Amennyiben a beteg más vércsoportú, mint Ön, vagy az Ön vére valamilyen más okból nem megfelelő a számára, természetesen abban az esetben – átcsoportosítással – is megtörténik a beteg ellátása, a számára megfelelő készítménnyel.

A véradást megelőzően a szervezetbe bőséges folyadék bevitele szükséges.