Idén is megrendezésre kerül a Karácsonyfáért ajándék elnevezésű akció

Idén is megrendezésre kerül a Karácsonyfáért ajándék elnevezésű akció

Az idei évre vonatkozó hulladékszállítási naptárakat folyamatosan juttatja el a lakossághoz az Észak-Alföldi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft., de aki még nem kapta meg, tájékozódhat a cég internetes honlapjáról, vagy az ügyfélszolgálatokon. Januárban a zöldhulladékot két alkalommal is elszállítják, az egyik a karácsonyi fenyők összegyűjtését segíti, de lesz egy másik időpont is, amikor a háztartások megszabadulhatnak biohulladéktól. Petró Árpád ügyvezető elmondta, emellett az önkormányzattal közösen idén is megrendezik a Karácsonyfáért ajándék elnevezésű akciót.

Karácsonyfáért ajándék

Január 7. és január 19. között minden egyes, a Korányi Frigyes utca 3., valamint Kerék utca 1. szám alatti Hulladékudvarokba beszállított karácsonyfáért sorsjegyet kapnak, amivel sorsoláson vesznek részt, és ajándékokat nyerhetnek. Ezeket január 19-én 14 órától sorsolják ki a Korányi Frigyes utca 3. szám alatti Hulladékudvarban, ahová minden érdeklődőt szeretettel várnak. A legértékesebb ajándékot, a NYÍRVV kft. parkolóbérletét az kapja majd, aki a legtöbb fenyőt viszi be. Az elmúlt évek tapasztalatai alapján az akcióval több mint ezer karácsonyfát tudnak begyűjteni. A Hulladékudvarok hétfőtől péntekig 7 órától 17 óráig, szombaton 8 órától 14 óráig tartanak nyitva, vasárnap zárva lesznek, a Korányi úti Hulladékudvar szerdai napokon 19 óráig tart nyitva.

 

Szoboszlai Tibor

Fotó: Kohut Árpád