Hollywood kulisszatitkai között a Szabó Lőrinc Tagintézmény kisdiákjai és pedagógusai

Hollywood kulisszatitkai között a Szabó Lőrinc Tagintézmény kisdiákjai és pedagógusai

Fantasztikus pályaorientációs rendezvényen jártunk, ahol Hollywood médiarejtelemibe nyertek betekintést a harmadik és negyedik osztályosok, a debreceni Bűvösvölgy médiaközpontban, február 20-án, szerdán. Több helyszínen forgattunk filmet, a snitteket egyeztetve, a médiaoktatás elméleti és gyakorlati varázsában. A narancs csapat bankot rabolt, előállt az őrsön, és egy társuk ügyesen kimenekített mindenkit. Újságot szerkesztettek profi programmal, Híradót és Időjárásjelentést vezettek.

Voltak, akik eljutottak a szinkronizálás stúdiójába, és nem maradt ki az internet és facebook veszélyeinek kivesézése sem! Az egész napos magával ragadó programsor különlegessége még, hogy egy gyermek csak egyszer vehet részt ebben a csodás kalandban. Köszönet Szaniszló Eleonóra tanító néninek a szervezésért, örök élmény és emlék marad az Arany János Gimnázim Általános Iskola és Kollégium Szabó Lőrinc Tagintézmény kisdiákjai és pedagógusai számára!