Hibátlan hazai mérleg - mindkét meccsét megnyert az OB-II-ben az Aqua SE

Hibátlan hazai mérleg - mindkét meccsét megnyert az OB-II-ben az Aqua SE

 Az 5. fordulóval befejeződött a férfi vízilabda OB II-es Országos Bajnokság Észak-keleti csoportjának küzdelme, amit a hétvégén Nyíregyházán rendeztek. Az utolsó fordulóban az AQUA SE csapata a Cegléddel és a Gyöngyössel mérkőzött hazai közönség előtt és mindkét meccset magabiztosan megnyerte. A győzelmek értékét növeli, hogy a sikerhez a fiatalok gólokkal és remek játékkal járultak hozzá. A csapat ezzel az ÉK csoport 3. helyén zárta az alapszakaszt.

Eredmények:

AQUA SE – Cegléd 13-4
AQUA SE – Gyöngyös 14-2

A csoport végeredménye:

1. Egri VSC 30 pont
2. Dr. Synergy-Miskolc Vízilabda SC 22
3. Aqua SE Nyíregyháza 19 

4. Ceglédi VSE 9
5. Erzsébeti SMTK 6
6. Gyöngyösi AVC 3

A bajnoki rájátszás márciusban a középszakasszal folytatódik.