Hiába a rohamok a második félidőben, pont nélkül maradt a Szpari

Második mérkőzését vívta tavasszal idegenben a Spartacus. Több helyen változott a legutóbbi kezdő.

Duna Aszfalt TLC - Nyíregyháza Spartacus FC 2-1 (1-0)

Tiszakécske 400 néző

Jv: Böcskei Balázs (Kovács II. Gábor, Sinkovicz Dániel)

Duna Aszfalt TLC: Varga - Oláh, Temesvári, Farkas, Preklet, Horváth (Sváb 70.), Tölgyesi,  Lukács, Simon (Csáki 81.), Tóth, Máté (Zádori 70.)

vezetőedző: Virágh Ferenc

Nyíregyháza: Ásványi - Svedyuk, Pejovic, Végső, Forgács, Szekszárdi, Patvaros (Kártik 54.), Sinanovic, Ötvös (Györgyi 74.), Kovács N.(Gyurján 55.), Hornyák

vezetőedző: Lengyel Roland

1. perc Elkezdődött a találkozó.

6. perc Enyhe hazai mezőnyfölénnyel indult a meccs, ami két szögletben is megmutatkozott, de egyik sem volt veszélyes.

10. perc Mindkét csapat szervezetten védekezett, nem alakult ki nagy helyzet egyik kapu előtt sem.

12. perc Simon próbálkozott egy közeli lövéssel, Ásványi biztosan védett.

17. perc Enyhe hazai mezőnyfölény után a Szpari átvette a kezdeményezést.

24. perc Két hazai szöglet egymás után, de sikerült tisztázni, a második után kontrázott a Szpari, ám mentettek a Tiszakécske védői.

28. perc Tóth próbálkozott közelről, de a középre tartó labdát fogta Ásványi.

31. perc Megszerezte a vezetést a Tiszakécske, Simon csapott le egy röviden hazafejelt labdára, és a 16-oson belül átemelte azt Ásványi fölött, 1-0.

34. perc Kovács próbálkozott lövéssel, a hazai kapus védett.

38. perc Ötvös szabadrúgását tolta szögletre Varga, majd a sarokrúgás után Hornyák passzolt remekül Kovács elé, aki 11 méterről lőtt, de a kapus bravúrral, lábbal hárított.

45. perc Az első félidő végére még jutott egy Szpari szöglet, a másik oldalon pedig egy Tóth lövés, de az eredmény nem változott, vezet a hazai csapat 45 percnyi játék után.

48. perc Rosszul indult a második félidő, egy beadás után Kovács próbált felszabadítani, de ellenfele lábát találta el, 11-es. A büntetőt Máté értékesítette, 2-0.

54. perc Patvaros helyére Kártik érkezett.

55. perc Újabb csere, Kovácsot Gyurján váltotta.

59. perc Nyíregyházi szöglet után tisztáztak a hazaiak.

62. perc Gyurján végezhetett el 17 méterről szabadrúgást, a felső lécet találta el!

68. perc Többet bitokolja a labdát a Spartacus, és próbál szépíteni, de stabilan zár a hazai védelem. Ötvös végezhetett el szabadrúgást 20 méterről, fölé szállt a labdája.

72. perc Egy szabadrúgás után Kártik fejelt, Varga hatalmas bravúrral hárított.

74. perc Ötvös helyett Györgyi érkezett.

79. perc Tóth rúgta meg Györgyit, megkapta második sárga lapját, így kiállította a játékvezető. A szabadrúgást Györgyi végezte el 16 méterről, Varga óriásit védett ismét.

86. perc Újabb Varga bravúr, egy közeli lövést hárított.

87. perc Szépített a Szpari!!! A hetedik nyíregyházi szöglet után kipattant középen a labda, Sinanovic Sinan pedig 16 méterről a kapuba lőtt, 2-1!

90. perc Gyurján lőtt, a hazai kapus védett.

Vége a mérkőzésnek, a második félidőben folyamatosan támadott a Szpari, de egyenlíteni végül nem sikerült, így a Tiszakécske megnyerte a találkozót.