Hazai környezetben a fiúk, Dunaújvárosban a lányok - Nagyüzem a vízilabdásoknál

Szombaton hazai medencében fogadja az Aqua SE több korosztályos csapata a Békéscsabát. Az új Városi Uszodában a serdülők 12.00 órától, a gyermek 13.15 az ifi csapat 14.30-tól játszik. A lányok Dunaújvárosban szerepeltek, a tornán először a DFVE 2. számú csapatával találkoztak, ahol magabiztos játékkal mind a 4 negyedet megnyerve, fölényes győzelmet arattak. A második találkozón a Szentes már sokkal keményebb ellenfélnek bizonyult, de a kezdeti megilletődöttség után a második félidőre feljavuló játékkal, döntetlenre mentették a mieink a mérkőzést. A találkozókat Biros Péter háromszoros olimpiai bajnok vízilabdázó  is végignézte, aki külön gratulált lányaink kiváló teljesítményéhez. A sorozat novemberben Szentesen folytatódik.