Háromból kettő - Újabb fordulót rendeztek a vízilabda bajnokságban

Háromból kettő - Újabb fordulót rendeztek a vízilabda bajnokságban

A Szeged II. csapatát fogadta hazai medencében az Aqua SE vízilabda csapata a bajnokságban. A gyermek csapat az elmúlt időben javuló formát mutat és egyértelmű esélyesnek számított.  A meccsen Hatvani Péter tanítványai esélyt sem adtak ellenfelüknek és a remekül védő Haraszti Vendelnek, valamint a gólerős támadójátéknak köszönhetően a 3. negyed végén már 13-1-re is vezetett az AQUA. A vége 17-5-ös győzelem lett és a gyermek csapat a bajnokság 4 fordulójából háromban győztesen hagyta el a medencét.

- Serdülő csapatunk is nagyon jól játszott, sokszor vezetett a mérkőzésen, a végét sajnos a Szeged bírta jobban.  Pelle Levente ismét maradandót alkotott a kapuban, a még gyermek korosztályú játékosok pedig nagyot küzdöttek. A  13.10-es vereségből lehet erőt meríteni a továbbiakra. Ifi csapatunk megszerezte első pontjait a bajnokságban. Az elejétől koncentráltan és keményen játszó ifik a második negyedtől folyamatosan elhúztak ellenfelüktől és a meccs nagy részében megnyugtató 3 gólos előnyben játszottak. A végére kicsit kiengedett a csapat, de 1 gól azért maradt az előnyből és az idei szezonban először győztesként hagyhatták el a medencét - mondta Kántor Gábor edző.