ELMARAD! Hangemberek a Váci Mihály Kulturális Központ színpadán, április 14-én

ELMARAD! Hangemberek a Váci Mihály Kulturális Központ színpadán, április 14-én
(Fotó: internet)

Az Újszínház Hangemberek című előadását láthatja a nyíregyházi közönség április 14-én, a Váci Mihály Kulturális Központban.  

Kevés budapesti színház büszkélkedhet annyi “szinkron sztárral”, mint az Újszínház. Ugye kórusban kiáltjuk, ki kölcsönzi magyar hangját: Bruce Willis-nek, Jennifer Aniston-nak vagy Pierce Brosnan-nek. De miért keserédes a HANGEMBEREK műfaja? Mert egy mély valóságtartalmú (rendszerváltás utáni) tipikus magyar történet, mely pártatlanul meséli el a szinkronstúdiók világának elmúlt 25 évét édes és keserű pillanatait sok iróniával és humorral, szívbe markoló tanulságokkal. És talán az is magyar sajátossága, hogy nevetni önmagunkon tudunk a legjobban!