Hamarosan startol a hulladékért virágot akció

Idén sem marad el az Észak-Alföldi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. népszerű kezdeményezése. 2023-ban is lesz hulladékért virágot akció. A program március 20-án indul és április 1-ig tart. A két hét során a különválogatott papír-, műanyag-, öblösüveg-, fém - csomagolási hulladékért, valamint italos kartondobozokért, utalványt, vagy növényi hulladékból készült komposztot kapnak a résztvevők.

 

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata és az ÉAK Nonprofit Kft.  ismét megszervezi a Hulladékért virágot elnevezésű akciót. Március 20. és április 1. között nem kell mást tenni, mint a hulladékudvarok valamelyikébe bevinni a különválogatott papír-, műanyag-, öblösüveg-, fém - csomagolási hulladékot, valamint italos kartondobozokat, és ezért utalványt vagy komposztot kapnak cserébe.

 

Helyszínek: 

  1. Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 3. sz. alatti Hulladékudvar

Nyitva tartás: hétfő, kedd, csütörtök, péntek: 7:00 – 17:00; szerda: 7:00 – 19:00, szombat: 8:00 – 14:00

vasárnap: zárva

 

  1. Nyíregyháza, Kerék u. 1. sz. alatti Hulladékudvar

Nyitva tartás: hétfőtől-péntekig: 7:00 – 17:00, szombat: 8:00 – 14:00, vasárnap: zárva

 

További információ:

ÉAK Nonprofit Kft.

Nyíregyháza, Bokréta u. 22.

e-mail: pr@eakhulladek.hu