Ha csak ötven percig tartana a meccs - az Algyőt fogadta a Nyíregyházi KC

Ha csak ötven percig tartana a meccs - az Algyőt fogadta a Nyíregyházi KC

Az Algyőt fogadta a férfi kézilabda NB-I/B-ben a Nyíregyházi KC. A mieink kezdtek jobban, és Gadnai bravúrjai mellett támadásban is remekelt a csapat, és 8-4-re meglépett. A szünetig felzárkózott a vendég együttes, így döntetlennel fordult a két gárda. A folytatásban ugyan másodpercekig vezetett az Algyő, de gyorsan válaszolt a Nyíregyháza, és szinte végig jobban állt. Elől Szűcs és Kurbely volt gólerős, hátul pedig Gadnai továbbra is sok lövést hárított. Az utolsó percekben azonban eladott labdák után előbb egyenlített, majd átvette a vezetést is az Algyő, mely végül megnyerte a találkozót. 

Nyíregyházi KC - Algyő 23-25 (13-13)

NYKC: Gadnai - Nagy 4, Nyitrai 1, Gubó 2, Kurbely 6, Szűcs 7, Vasas

Csere: Oláh (kapus), Boda, Varga 3, Lestál

Szakmai igazgató: Varga Zsolt