Győzelemmel zárt a Nyíregyházi Kosársuli
Fotó: Szarka Lajos

Nyíregyháza adott otthont a leány kosárlabda juniorbajnokság B-döntőjének. A házigazda Nyíregyházi Kosársuli pénteken győzelemmel kezdett, szombaton szoros meccsen maradt alul, majd vasárnap a harmadik helyért játszott a BEAC-Újbuda KA/B gárdájával. A mieink nagy csatában, hosszabbítás után győztek! A nyíregyháziaknál Dobó Lilla és Karsai Zsóka ketten együtt 56 pontot dobtak! 

Kosárlabda: leány junior, B-döntő
BEAC-Újbuda KA/B–Nyíregyházi Kosársuli 77–78 (15–19, 13–12, 23–16, 15–19, 11–12) – hosszabbítás után

NYKS: Dobó 34/3, Arad 8/3, Simon, Bácskai 6, Karsai 22. Csere: Pálóczi 4, Balajthi 4, Battyányi.

Edző: Farkasinszki Gyuláné

Farkasinszki Gyuláné: - Kiélezett mérkőzésen, a sok hiba ellenére a csapat egysége, küzdeni akarása hozta meg a győzelmet. Köszönjük a szülőknek és az ifjú kosárpalántáknak a fergeteges buzdítást, erőt adott a csapatnak.

 

Kapcsolódó galéria

Országos U18 kosárlabda bajnokság Nyíregyházán