Győzelemmel rajtoltak a röplabdások - Kaposváron nyert a Fatum Nyíregyháza

Győzelemmel rajtoltak a röplabdások - Kaposváron nyert a Fatum Nyíregyháza

A bajnok és kupagyőztes Fatum Nyíregyháza győzelemmel kezdte az új szezont a női röplabda Extraligában. A vasárnap esti találkozón a mieink a Kaposvár Arénában léptek pályára, és játszmát sem veszítettek az 1. MCM-Diamant Kaposvár ellen. Az első és a második szettben nagy volt a különbség, a harmadik felvonásban viszont nagyot küzdött a csapat, és komoly hátrányból fordítva nyert. 

1. MCM-DIAMANT KAPOSVÁR – FATUM NYÍREGYHÁZA 0-3 (-13, -19, -20)

Kaposvár: Szedmák 5, Matics 4, Lemmens 7, Grbac 1, Boshnakova 9, Wirth 5. Csere: Szpin (liberó)., Budai, Tóth J.

vezetőedző: Vincent Lacombe

Nyíregyháza: Radosová 15, Bodovics 4, Burazer 13, Vasileva 15, Pintér 4, Francesco 4. Csere: Tóth F. (liberó), Vaida 1, TIEMI 3, Dékány.

vezetőedző: Németh Szabolcs