Győzelemmel kezdtek a kézis lányok - sima siker hazai pályán

Győzelemmel kezdtek a kézis lányok - sima siker hazai pályán

Szerkezetileg egy teljesen új, fiatal csapattal vágott neki az új szezonnak a Nyíregyházi Sportcentrum leány serdülő kézilabda csapata. Három fordulót követően két vereség és egy győzelem az eddigi mérleg. Október 9-én , remek játékkal sikerült kiharcolni az első győzelmet. A SZEPA KSE leány együttesét verte Nyíregyháza 27-17-re. A csapat minden tagja hozzátett a sikerhez. Örvendetes, hogy a legfiatalabb játékosok is beszálltak a gólgyártásba.

Nyíregyházi Sportcentrum - SZEPA KSE 27-17 (15-7)

NYSC: Gergely Petra 5, Nagy Kamilla 2, Szigeti Orsolya 2, Tomasovszki Emese 4, Lengyel Boglárka 2, Erdei Bíborka 1, Homonai Fruzsina 1, Molnár Lili 1, Nagy Viktória 1, Gönczi Lili1, Béres Inez 2, Kozma Panna 4, Szabó Nóra, Magera Gréta (kapus), Bukta Boglárka (kapus).