Győzelemmel kezdett Kiss Norbert a kamion EB-n - A nyíregyházi csapat remekül debütált

A hétvégén elkezdődött a kamion EB a csehországi Mostban. Ezen a versenyen debütált a Révész TRT csapata, melynek pilótája Kiss Norbert. Nos a nyíregyházi csapat és Norbi remekül kezdett, a szabadedzés során egy másdperccel volt gyorsabb a többieknél, és a jó tempó az időmérőre is megmaradt, így Norbi szerezte meg a Pole-t szombaton. Az első futamban aztán sikerült is megtartani az első helyet, a magyar versenyző remekül irányította Balut - ahogy a 40-es kamiont nevezték el - és az első helyen intette le a kockás zászló, azaz a Révész TRT rögtön győzelemmel mutatkozott be! 

A fordított rajrácsos második futamban is remekül küzdött Kiss Norbert a csehországi kamion EB-n. Végig nagy csatát vívott Adam Lacko-val és Sascha Lenz-cel. Volt hogy hárman szinte egymás mellett mentek a célegyenesben. Végül a cseh Lacko hazai pályán megőrizte első helyét, Kiss Norbert pedig harmadikként ért célba, de mivel a futam során egyszer a GPS hibájából átlépte a megengedett sebességet, 10 másodperces büntetést kapott, így a hatodik helyre csúszott vissza. Vasárnap újabb két verseny következik.