Győzelemmel előzhetnek a röplabdások

Kedden este újabb bajnoki vár az Extraligában a Fatum Nyíregyházára. A mieink Budapestre utaznak, és az Újpest ellen lépnek pályára. A két csapat negyedik alkalommal találkozik egymással ebben az idényben, kétszer a Magyar Kupában, egyszer pedig a bajnokságban nyertünk a lilák ellen. Igaz, utóbbi esetben egy rossz cserének köszönhetően végül a pontokat az UTE kapta meg. 

Január 31-én ismét összecsapnak a felek, és amennyiben a Fatum Nyíregyháza a fővárosban is győzne, megelőzné a tabellán a Kaposvárt, és feljönne a negyedik helyre. Fontos lesz, hogy a mieink semlegesítsék a lilák legponterősebb játékosát Hiruelát, és a mezőnymunka az elmúlt meccsekhez hasonlóan hatékony legyen. A Fatum Nyíregyházában először játszhat a napokban szerződtetett szlovák korosztályos válogatott Deana Valentová. 

A mérkőzés kedden 19.00 órakor kezdődik, és az M4 Sport élőben közvetíti.