Győzelem Nagykőrösön - Idegenben nyert a Hübner Nyíregyháza BS a bajnokságban

Nagykőrösön lépett pályára a Hübner Nyíregyháza BS a férfi kosárlabda NB-I/B-ben. A mieink az első negyedben 14-11 után fordítottak, majd hat pontos előnyt szereztek. A második játékrész elején Tóth és Bus pontjaival már 18-28 volt az állás, és állandósult is a 10 pontos különbség, de a negyed végére közelebb kerültek a hazaiak. A harmadik felvonásban aztán eldőlni látszott a mérkőzés, a mieink jól védekeztek, és Ubilla valamint Bazsó is mezőnyből rendre pontosan célzott. A negyedik negyed kiegyenlített volt, de végül a Cápák végig kézben tartva a mérkőzést győztek. 

Nagykőrös – Hübner Nyíregyháza BS 64-74 (18-24, 16-17, 12-20, 18-13)

Nyíregyháza: Ubilla 24, Tóth 11, Bazsó 10, Mokánszki 6, Bus 16

Csere: Szobi, Vaskó 3, Mohácsi 2, Czinger 2

Vezetőedző: Siska János