Győzelem az utolsó hazai meccsen - Nyert a III. Kerület ellen a Szpari

Néhány helyen változott a Nyíregyháza Spartacus kezdője. A játékosoknak a mély talajjal is meg kellett küzdeniük, éjjel sok eső esett.

Nyíregyháza Spartacus - III. Kerület 1-0 (1-0)

Balmazújváros 200 néző

Jv: Dolnegó Bálint (Sinkovicz Dániel, Tőkés Róbert)

Nyíregyháza: Hegedűs - Szokol, Papucsek, Jánvári, Nemes, Márkus (Sigér 63.), Paku, Vass (Pócsik 63.), Csörgő (Sztankó 60.), Zamostny, Novák (Banyoi 75.)

vezetőedző: Feczkó Tamás

III. Kerület: Balázs - Opavszky, Borvető, Szalai, Fejes, Bekker (Rajczi 85.), Egerszegi, Köböl(Horváth O. 85.), Rabatin, Remili (Sili 64.), Barczi

vezetőedző: Kemenes Szabolcs

1. perc A III. Kerület kezdte a mérkőzést.

2. perc Borvető fejelt fölé egy beadást.

4. perc Novák lövése megpattant, majd fogta Balázs.

5. perc Csörgő veszélyes beadásáról alig maradt le Novák középen.

8. perc Borvető passza után Egerszegi 10 méterről ziccerben fölé lőtt.

12. perc Zamostny passza után Paku lőtt centikkel mellé 15 méterről.

18. perc Borvető fejelt mellé Opavszky beadását követően.

23. perc Csörgő egy szép szóló után lőtt mellé 17 méterről.

26. perc Szpari gól, Papucsek fejese után Jánvári lőtt a kapuba, de les miatt nem adta meg a játékvezető.

28. perc Nemes jó passza után Csörgő lőtt közelről éles szögből, nagyot védett Balázs.

34. perc Remili szabadrúgása a sorfalról pattant szögletre.

36. perc Barczi és Kemenes Szabolcs edző kapott sárga lapot.

38. perc Köböl kapott sárga lapot.

39. perc GÓÓÓÓL! Kezezés miatt büntetőt kapott a Szpari! A 11-es Zamostny Balázs higgadtan értékesítette, 1-0.

45. perc Borvető fejelt fölé egy beadás után.

45+1. perc Veszélyes hazai szöglet után mellé mellé ment a labda, így maradt az 1-0 az első félidő után.

46. perc Elkezdődött a második félidő.

49. perc Barczi lövését tolta ki Hegedűs.

51. perc Márkus lőtt 30 méterről, Balázs fogta meg a labdát.

52. perc Rabatin kapott sárgát.

55. perc Fejes bólintott egy szöglet után, Hegedűs bravúrral védett.

56. perc Ziccer, Vass Patrtik indult remekül, jól passzolt Csörgő Raulhoz, aki lőtt, de Balázs nagyot védett.

67. perc Szalai kapott sárga lapot.

73. perc Zamostny került lövőhelyzetbe, de végül passzolt, és mentettek a védők.

85. perc Horváth lövését fogta Hegedűs.

87. perc Szokol lőtt centikkel fölé.

88. perc Mindkét oldalon egy-egy helyzer, de mindkét esetben les volt.

89. perc Paku kapott sárga lapot.

90. perc Borvető fejelt fölé.

94. perc Nagy kavarodás egy vendég szögletnél, de sikerült menteni.

Vége a mérkőzésnek, nyert a Szpari!

Feczkó Tamás: - Az első félidőben több helyzetünk volt, fordulás után viszont inkább az eredmény tartására törekedtünk, ez kevésbé tetszett, de így is volt egy hatalmas ziccerünk. Ma a győzelem volt a legfontosabb, a játékosok csúsztak-másztak, küdöttek egymásért.

Kemenes Szabolcs: - Nyílt sisakkal játszottunk, voltak is helyzeteink, de ezek kihasználása továbbra sem jó, ezért nem sikerült pontot szereznünk. Sajnálom, mert a meccsben benne volt a döntetlen.