Gyémánt díjas a Váci Mihály Kulturális Központ is

2023-ban is Nyíregyháza lett a Marketing Fővárosa! Sorozatban negyedszer, idén 34 Marketing Gyémánt Díjjal lett az első a Magyar Marketing Szövetség, valamint a Miskolci Egyetem Marketing és Turizmus Intézete által meghirdetett pályázaton.

A városházán egy külön ünnepséget is tartottak nemrégiben, hogy a pályázatokat beadó, menedzselő Város- Kép Nonprofit Kft. mellett az aktivitásokat megvalósító szervezetek is kivegyék részüket az ünneplésből. Mivel egyszerre mindenki nem lehetett ott, a Váci Mihály Kulturális Központ csapatának egy része – mely például az Alkotó idősek kiállítása megvalósításával adott alapot egy gyémántot érő pályázatnak – utólag állt össze Mészáros Szilárd igazgató vezetésével egy jól végzett munka örömét mutató fotóra.