Gundel Takács Gábor volt a Református esték programsorozat vendége

2023. március 28-án a Nyíregyháza-Sóstói Református Egyházközség szervezésében megvalósuló „A lélek hangjai – Református esték a fiatalok lelki egészségvédelméért” program meghívott vendége volt Gundel Takács Gábor újságíró, műsorvezető és sportriporter, akit Kósa László lelkész köszöntött az est nyitányaként.

Gundel Takács Gábor a beszélgetés során megosztotta a résztvevőkkel, hogy miként hatja át családi életét és munkásságát a hit. Személyes élményeinek, tapasztalatainak megosztásával, bepillantást engedve a munkájába és a magánéletébe a résztvevők számára is megfoghatóvá vált a számára fontosnak tartott hitelesség és értékek, amelyeket ő maga is próbál a fiatalok és egyben gyermekei felé is közvetíteni.

Kapcsolódó galéria

Gundel Takács Gábor volt a Református esték programsorozat vendége