Fucsovics Márton döntős Rotterdamban - A világranglista 8. helyezettje ellen játszik

Fantasztikus játékkal két játszmában győzött a nyíregyházi teniszező a világranglista 26. helyén álló Borna Coric ellen Rotterdamban, és ezzel bejutott az ATP 500-as torna döntőjébe! A nyíregyházi kötődésű teniszező a második szettben esélyt sem adott ellenfelének, többször elvette adogató játékát, és óriási győzelmet aratott! 

Ellenfele a vasárnapi döntőben a görög Sztefanosz Cicipaszt (6.) két szettben (6:3, 7:6) legyőző orosz Andrej Rubljov (8.) lesz, akivel szemben 2–1 a mérlege, hiszen legyőzte a 2017-es Davis-kupa-mérkőzésen Budapesten, illetve előtte 2016-ban Barcelonában, a tavalyi Roland Garros nyolcaddöntőjében viszont az orosz versenyző kerekedett felül, emlékezetes nagy csatában.

Fucsovics Márton - Borna Coric 6-4, 6-1