Fotóinkon a V4 Special Series kerékpárverseny nyíregyházi pillanatai!
Fotó: Szarka Lajos

Fantasztikus volt a hangulat!

Július 20-án, szombaton 12 óra 20 perckor rajtolt Vásárosnaményban, majd 163,8 kilométer megtétele után Nyíregyházán ért célba a Visegrad 4 Special Series mezőnye.

A mezőny a rajt után Tákos, Csaroda, Tarpa, Gulács, Jánd érintésével visszatért Vásárosnaményba, majd Ilk, Gemzse, Szabolcsbáka, Anarcs, Kisvárda, Kemecse, Nyíregyháza-Sóstóhegy érintése után ért Nyíregyházára. A rendezvényre Dr. Szabó Tünde, sportért felelős államtitkár és Dr. Ulrich Attila, Nyíregyháza Megyei Jogú Város alpolgármestere is ellátogatott.

További részleteket a versenyről itt olvashat!

További képekért kattintson a fotóra!

Fotók: Szarka Lajos

Kapcsolódó galéria

V4 Special Series 2019 Nyíregyháza