Fontos meccset játszik a Fatum Balatonfüreden

Csütörtökön fontos mérkőzést játszik a Fatum Nyíregyháza a női röplabda Extraligában. A mieink Balatonfüredre utaznak, ahol a Szent Benedek ellen lépnek pályára. Van miért visszavágni, a Magyar Kupában ugyanis épp a fürediek búcsúztatták a csapatot, ősszel a bajnokságban viszont a Fatum nyert. Most az alapszakasz harmadik helyének szempontjából döntő fontosságú lesz a csütörtöki meccs, mivel a két együttes jelenleg azonos mérleggel áll. A Szent Benedek legutóbbi két hazai meccsét elveszítette, a Vasastól 3-1-re, a Békéscsabától 3-2-re kaptak ki egy nagyon szoros mérkőzésen.

A mieinknél Vajda Beáta még nem százszázalékos, a legutóbbi meccsen viszont a szélső ütők remek teljesítményt nyújtottak. Ralitsa Vasileva és Nikola Radosová jó játékára csütörtökön is szükség lesz, és fontos, hogy mezőnyben hatékonyan védekezzen a Nyíregyháza. A  Szent Benedek elleni meccs 17 órakor kezdődik Balatonfüreden.