Fontos! Ma csak tíz óráig lehet gépjárművekkel behajtani az Északi temetőbe!
Fotó: Trifonov Éva

Ma várhatóan tömegek látogatnak ki az Északi temetőbe, hogy leróják kegyeletüket elhunyt szeretteik sírja előtt. Azért, hogy ezt a lehető legnagyobb méltósággal tehessék meg, korlátozzák a gépjárművekkel történő behajtást.

 

Ma csak 10 óráig lehet behajtani gépjárművekkel az Északi temetőbe, de 11 óráig el kell hagyni azt. Ezen a napon behajtási díjat nem kell fizetni! 10 órától már csak a gyalogos forgalom a megengedett a sírkertben.

 

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Temetkezési Kft. felhívja a figyelmet, hogy a forgalmi viszonyoktól és a temető zsúfoltságától függően előfordulhat időszakos forgalomkorlátozás, kérik a tisztelt látogatók megértését.

 

Az Északi temető ma 20:00-ig lesz nyitva.

 

A temetőbe 4 kapun keresztül lehet belépni. Kérik, hogy a nyitvatartási idő végéig hagyják el a temető területét. Amennyiben ez nem történik meg, ezen időpont után már csak a Pazonyi úti teherportánál tehetik ezt meg, ott 24 órás portaszolgálat működik.