Fontos győzelem hazai pályán - nyert a Blue Sharks a BKG-Príma ellen

Fontos győzelem hazai pályán - nyert a Blue Sharks a BKG-Príma ellen

Fontos mérkőzés játszott a férfi kosárlabda NB-I/B-ben  Nyíregyháza Blue Sharks. A rájátszás előtt ugyanis a BKG-Príma SE közvetlen riválisnak számít, és nem mindegy, melyik csapat zárja előrébb az alapszakaszt. Hullámzó volt a meccs, de az első negyed után a vendégek vezettek, és a nagyszünetig ugyan sikerült közelebb kerülni, de a harmadik játékrészig kellett várni, hogy újra a cápák álljanak jobban. Bazsó remekül dobta a triplákat és Harmon is ponterős volt, így végül győzött a Nyíregyháza, ami a folytatásban még sokat érhet. 

Nyíregyháza Blue Sharks-BKG-Príma SE 81-71 (20-28, 14-10, 22-11, 25-22)

Nyíregyháza: Bus 7, Harmon 24/9, Fazekas 7/3, Bazsó 20/18, Czinger 6. Csere: Mokánszki 4, Czura 3/3, Sitku M. 10/6, Oláh 

vezetőedző: Siska János