Fénnyel és Arannyal címmel nyílik hamarosan kiállítás a Pál Gyula Teremben

Fénnyel és Arannyal címmel nyílik hamarosan kiállítás a Pál Gyula Teremben

Az 1963-ban Hajdúböszörményben született művész a Debreceni Egyetemen Bényi Árpádtól tanult művészettörténetet. Festészeti technikáit Kapcsa Jánostól és Gilbert Lupfertől sajátította el. Az elmúlt évek alatt több mint 30 önálló kiállítása volt. 2013-ban Kanadában a West East Gallery által kiírt nemzetközi versenyen aranyérmes lett. 2017-ben a Párizsi Szalonon festménye a zsűri egyik különdíját nyerte el. Még ez évben kiállítása volt a párizsi Monod Galériában. 2018-ban egyik kurátora és résztvevője volt a Párizsban kiállított magyar művészeti csoportnak. 2018-ban ő lett Debrecenben a „Város művésze”. Festményei a valóság és az „álom határára” kalauzolják a nézőt.

A Fénnyel és Arannyal című kiállítást Dr. Vitéz Ferenc művészeti író nyitja meg. A tárlat március 30-ig tekinthető meg a Pál Gyula Teremben (Nyíregyháza, Vay Ádám krt. 18.).

A megnyitóünnepség ingyenes és nyilvános! Szeretettel várják az érdeklődőket!