Feldühítették a parkoló autók

A rendőrség Tevékenység-irányítási Központjába 2016. november 22-én 18 órakor arról tettek bejelentést, hogy egy ismeretlen férfi Nyíregyházán, a Krúdy közben letörte egy parkoló gépkocsi visszapillantó tükrét. A jármű tulajdonosa tetten érte és visszatartotta a rendőrök kiérkezéséig a zavartan, agresszívan viselkedő férfit. A feltételezett elkövető előállítása után a rendőrök megállapították, hogy több, ugyanazon a környéken elkövetett gépkocsi megrongálásával is megalapozottan gyanúsítható a 44 éves nyíregyházi férfi. A nyomozás adatai szerint a gyanúsított három nap alatt négy gépkocsit rongált meg. Saját bevallása szerint a bűncselekményeket azért követte el, mert feldühítették a véleménye szerint szabálytalanul parkoló autók. A Nyíregyházi Rendőrkapitányság O. Andrást rongálás és garázdaság vétség megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vette és kezdeményezte előzetes letartóztatását.

police.hu